سلام مهمان عزیز، اگر این پیغام را مشاهده نموده ای به معنی آن است که شما هنوز ثبت نام نکردی. برای ثبت نام اینجا کلیک کن و از تمام امکانات انجمن ما استفاده کن و لذت ببر.
اگر قبلا ثبت نام کرده اید، وارد شوید.
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
کلمات کلیدی
معرفی world وارکرافت of جهان بازی warcraftمعرفی بازی جهان وارکرافت ( World Of Warcraft )
#1
Star 
resim

دنیای وارکرافت ((به انگلیسی: World of Warcraft) «دنیای وارکرفت» یا «هنر جنگ» یا جهان جنگ‌پیشه») یا به اختصار WoW، یک بازی نقش آفرینی بر خط چندنفره گسترده از سری وارکرافت که توسط بلیزارد انترتینمنت ساخته شده و در سال ۲۰۰۴ توسط شرکت بلیزارد انترتینمنت برای رایانه منتشر شده‌است.

این بازی چهارمین سری از مجموعه بازی وارکرافت می‌باشد، که اولین بازی از این سری با عنوان وارکرافت: ارک‌ها و انسان‌ها در سال ۱۹۹۴ منتشر شده‌است. این بازی در حقیقت ادامهٔ داستان نسخهٔ قبل این بازی است که البته سبک آن از استراتژی به چند نفره، تغییر کرده است.

اولین بسته الحاقی این بازی با عنوان دنیای وارکرافت: جنگ‌های صلیبی سوزان در ۱۶ ژانویه ۲۰۰۷، و دومین بسته الحاقی با عنوان دنیای وارکرفت: خشم پادشاه لیچ در ۱۳ نوامبر ۲۰۰۸ منتشر شده‌است. سومین بسته الحاقی به نام دنیای وارکرفت: کاتاکیلیزم، در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. چهارمین بسته الحاقی به نام دنیای وارکرافت: مه‌هایی از پانداریا در ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۲ منتشر شد. پنجمین بسته الحاقی با نام دنیای وارکرفت: جنگ سالاران درینور در بلیزکان ۲۰۱۳ اعلام شد و در ۱۳ نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد.ششمین بستهٔ الحاقی با نام دنیای وارکرفت: لژیون در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

با بیش از ۱۰ میلیون بازیکن در نوامبر ۲۰۱۴، در حال حاضر دنیای وارکرفت دارای بیشترین بازیکن در سبک MMORPG است و به همین خاطر در کتاب رکوردهای جهانی گینس به عنوان محبوب‌ترین بازی MMORPG بر اساس بازیکنندگان، ثبت شده است. این بازی آنلاین است و بازیکنان بعد از انتخاب یک جناح [Hords یا Allians] وارد نژادهایی می‌شوند که نژادهای hords با allians فرق می‌کند. پس از انتخاب شخصیت بازیکن یک class را انتخاب می‌کند که در لباس و اسلحه‌ها و طلسم‌های شخصیت تأثیر دارد. alliansها در نسخه اول شامل انسان‌ها، دورف‌ها، الف‌های شب، گنوم‌ها است.hordsها در همان پچ اول شامل اورک‌ها، نامردگان،تایورن ها، ترول‌ها است. در پچ‌های جدید نژادهای بیشتری اضافه شده است.کالیمادور و پادشاهی شرقی دو قاره اصلی در دنیای وارکرفت است.

گیم پلی

resim

در بسته الحاقی دنیای وارکرفت :خشم پادشاه لیچ،قاره نرژند و همچنین در دنیای وارکرفت:مه هایی از پانداریا،قاره پانداریا نیز اضافه شده است.سیاره اوتلند در نسخه جنگ های صلیبی سوزان نیز اضافه شده است.

منبع : ديدن لينک ها براي شما امکان پذير نيست. ثبت نام کنيد يا وارد شويد تا بتوانيد لينک ها را ببينيد.، ديدن لينک ها براي شما امکان پذير نيست. ثبت نام کنيد يا وارد شويد تا بتوانيد لينک ها را ببينيد.
resim
برای درخواست هر نوع بازی ای پیام خصوصی بدهید.

شماره تماس : 09357918049
پاسخ

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
کاربران در حال بازدید این موضوع:
1 مهمان

   
درباره ما
انجمن دنیای بازیکن ها در مهر ماه 96
ایجاد شده و هدفش این است که یک پایگاه
برای گیمر های عزیز ایجاد کند.
طراحی توسط گروه طراحان برتر